צור קשר

אפרת ברוכים-מנהלנית תואר בוגר

efratbru@savion.huji.ac.il

02-5494960

 

 

פפ

 

לפרטים נוספים

אחלאם איברהים - עוזרת לענייני הוראה - תואר מוסמך

ahlami@savion.huji.ac.il

02-5880485

 

למה קרימינולוגיה?

 

תוצאת תמונה עבור ‪crime‬‏

 

מדע הקרימינולוגיה התעצב בשנים האחרונות כשדה מחקר רב-תחומי (אינטרדיסציפלינרי) עתיר ידע, המשיק לתחומים שונים כמו משפטים, מדעי החברה, חינוך, מדעי הרוח, מדעי הטבע, עבודה סוציאלית ואחרים. רב-תחומיות זו מחייבת הכרות יסודית ומעמיקה של נושאים רבים ושיטות מחקר מורכבות וחדשות.

זו הזדמנות ללמוד תחום מרתק שיש לו נגיעה בחיי היום יום של כל בני האדם החיים בחברות שונות ברחבי העולם.  זו גם הזדמנות להבין מה עומד מאחורי מקרים הקורים מסביבנו וכאלו המסוקרים בתקשורת, אירועים שלמעשה משפיעים על כולנו.

המכון לקרימינולוגיה נמנה עם טובי המוסדות לקרימינולוגיה בעולם. חוקריו נמצאים בקדמת המחקר המקומי והבין-לאומי, והוא נושא את דגל המצוינות האקדמית של האוניברסיטה העברית.

יחד עם סגל המורים במכון מלמדים גם מורים מן החוץ, מומחים בתחומם, וביניהם גם אנשי שטח בעלי תפקידים בכירים, הבאים לחזק את מערך ההוראה ולקרב את תלמידי המכון לנעשה בשטח.

אז אם אתם מעוניינים בלמידה איכותית המדגישה את הקשר בין העולם התיאורטי לעולם המעשי, אם אתם מעוניינים לדעת מה נעשה גם בארץ וגם בעולם בתחום זה, ואם אתם מעוניינים ללמוד עם טובי המרצים בתחום – מקומכם אתנו!